Bologna vs Udinese

Bologna vs UdineseBolognaUdinese

⚽ 2024-04-28 – Serie A

 

Bologna vs Udinese Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bologna vs Udinese panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Bologna - Udinese mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bologna vs Udinese panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Bologna - Udinese mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bologna vs Udinese mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bologna vs Udinese mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bologna vs Udinese mängu eelvaated

Bologna ja Udinese mäng toimub 2024-04-28. See Serie A kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener T. Motta juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Udinese aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bologna vs Udinese vastamisi kohtumisi, siis Bologna sai kodus 1 võitu, Udinese on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bologna: n/a
  • Udinese: n/a

Bologna vs Udinese tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bologna ja Udinese kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-30 Udinese 3 – 0 Bologna
2023-04-02 Bologna 3 – 0 Udinese
2023-01-15 Udinese 1 – 2 Bologna
2022-04-24 Bologna 2 – 2 Udinese

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bologna vs Udinese H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bologna vs Udinese mängu kohta?