Cadiz vs Mallorca

Cadiz vs MallorcaCadizMallorca

⚽ 2024-04-28 – La Liga

 

Cadiz vs Mallorca Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Cadiz vs Mallorca panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Cadiz - Mallorca mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Cadiz vs Mallorca panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Cadiz - Mallorca mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Cadiz vs Mallorca mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Cadiz vs Mallorca mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Cadiz vs Mallorca mängu eelvaated

Cadiz ja Mallorca mäng toimub 2024-04-28. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener M. Pellegrino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Mallorca aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Cadiz vs Mallorca vastamisi kohtumisi, siis Cadiz sai kodus 1 võitu, Mallorca on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Cadiz: n/a
  • Mallorca: n/a

Cadiz vs Mallorca tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Cadiz ja Mallorca kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-29 Mallorca 1 – 1 Cadiz
2023-05-12 Mallorca 1 – 0 Cadiz
2023-01-28 Cadiz 2 – 0 Mallorca
2022-02-05 Mallorca 2 – 1 Cadiz

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Cadiz vs Mallorca H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Cadiz vs Mallorca mängu kohta?