Spordiennustuste Boonused

Veebipõhised spordiennustuste veebisaidid pakuvad uutele ja olemasolevatele mängijatele regulaarselt erinevaid boonuseid. Uutele mängijatele pakutavad boonused on stiimuliks kasutajatele, kellel pole veel kontot, registreeruma ning oma teenuseid ja panustamiskoefitsiente proovima. Allpool oleme kogunud usaldusväärsete ja soovitatud spordiennustuste veebilehtede boonuste loendi. Neid kihlveokontoreid reguleerib Eesti EMTA ja need on seaduslikud, et aktsepteerida Eesti kihlvedusid.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Operaator (reklaam) Boonus
bet365 Bet365 bet365 boonuskood
optibet Optibet Optibet promokood
betsafe Betsafe Betsafe boonuskood
unibet Unibet Unibet boonuskood

Boonustingimused:

  • Sissemakseboonus – sissemakseboonus on rahaline boonus, mis vastab teie esimesele sissemaksele. Boonus makstakse tavaliselt protsendina esimesest sissemaksest kuni maksimaalse summani. See tähendab, et kui kihlveokontor pakub 100% kuni $50 sissemakseboonust, siis kui teete sissemakse $25, saate $25 lisaboonuse; kui teete sissemakse $50, saate $50 lisaboonuse, kui teete sissemakse $70, siis $50 boonust. Sissemakseboonustega kaasnevad teatud läbimängimisnõuded, näiteks x-kordne käive ja panustamine minimaalsele koefitsiendi tasemele, enne kui saate boonuse või rahalise boonusega panustamise võitude rahaks teha. Kontrollige läbimängimisnõudeid iga kihlveokontori käest.
  • Tasuta panuse boonus – tasuta panuse boonus on rahaline boonus, mis vastab teie esimesele panusele. Boonus makstakse tavaliselt protsendina teie esimesest panusest kuni maksimaalse summani. See tähendab, et kui kihlveokontor pakub 100% kuni $20 tasuta panuse boonust, kui teete sissemakse ja teete esimese panuse 10 $, saate veel $10, mida kasutada erineval panusel; kui teete sissemakse ja panustate 20 dollarit, saate 20 dollarit lisatasu, et kasutada seda teise panuse tegemiseks; kui teete sissemakse ja panustate 30 dollari suuruse panuse, saate 20 dollarit boonust, et kasutada seda muul panusel. Tasuta panused on enamasti lihtsalt boonus teise panuse tegemise eest – juhul, kui võidate tasuta panuse boonusrahaga tehtud panuse, siis panust teie võitudele ei tagastata.
  • Riskivaba panus – riskivaba panuse boonus on rahaline boonus, mis vastab teie esimesele panusele. Boonus sobib tavaliselt 100% teie esimese panusega, kuni maksimaalse summani. Tasuta panuse boonuse ja riskivaba panuse erinevus seisneb selles, et riskivaba panuse puhul rakendub rahaline boonus ainult siis, kui teie esimene tehtud panus kaotab. See tähendab, et kui teete sissemakse ja panustate sündmusele 20 dollarit ja kaotate, tagastab kihlveokontor teie panuse boonusena, samas kui võidate oma esimese panuse, siis boonust ei saa. Seda tähendab riskivaba.
  • Panuseboonus – panuseboonus on rahaline boonus, mis vastab teie esimesele sissemaksele, boonust pakutakse panusena. Boonus sobitatakse tavaliselt teie esimese sissemaksega kuni maksimaalse summani. See on kombinatsioon sissemakseboonusest (kuna boonust pakutakse esimese sissemakse summa alusel) ja tasuta panusest (kuna pakutavat boonust saab kasutada tasuta panusena). See tähendab, et kui teete 50 dollari sissemakse, saate 50 dollari lisaboonuspanuse, olenemata sellest, milline on esimene panus, mille oma rahaga teete. Panuseboonuse summa võib jagada mitme üksiku panuse vahel, kuid palun kontrollige boonuse tingimusi iga kihlveokontori juures.
  • Laadimisboonus – laadimisboonus on rahaline boonus, millele lisanduvad järgnevad sissemaksed. Boonus toimib sarnaselt sissemakseboonusega, ainult et boonusraha ei rakendata mitte esimesele sissemaksele, vaid teistele kvalifitseeruvatele sissemaksetele.

Boonuskoodid (või muul viisil nimetatud sooduskoodid või pakkumiskoodid) on mõned koodid, mille erinevad veebikihlvedude vahendajad aeg-ajalt kättesaadavaks teevad. Spordiennustuse boonuskoode saab kasutada kas konto registreerimisel või ennustuskontol, et olemasolevad kasutajad saaksid lunastada eriboonuseid. Spordiennustuste boonuskoodide loendi leiate veebisaidilt OnlineSportsBetting.guide.