Eilsed Ennustused

Eilseid ennustusi saab sellel lehel hõlpsasti kontrollida ja tegelike tulemustega võrrelda, et saada selge pilt SpordiennustusedAM panustamisnõuannete võidumäärast. Meile meeldib oma mänguennustuste tulemuste osas olla läbipaistev ja seetõttu ei tee me pärast nende avaldamist enam muudatusi. Sellel lehel eilsete ennustuste loetlemine muudab varasemate nõuannete ja eelvaadete kontrollimise lihtsaks.

Spordiennustused Eilseks Päevaks

Paide vs Nõmme Kalju ⚽ 2024-05-22 – Meistriliiga  

FCI Levadia vs Tallinna Kalev ⚽ 2024-05-22 – Meistriliiga  

Boston Celtics vs TBD 🏀 2024-05-22 – NBA  

Miks me loetleme eilsed panustamisnõuanded?

Nagu eespool öeldud, meeldib meile hoida oma valikud panustamisnõuanded läbipaistvad. Nad ei saa mitte ainult vaadata päevi enne tegelikke mänge, vaid neid saab võrrelda ka lõpptulemustega, kasutades seda varasemate spordiennustuste lehte. Nii saavad kasutajad paremini mõista, millised on pakutavate ennustusnõuannete tulud. Lihtsalt kontrollige mõnda sellel lehel olevat ennustust ja võrrelge seda eilsete tulemustega jalgpallis või mõnel muul loetletud spordialal.

Kas need panustamisnõuanded olid garanteeritud?

EI ja kõik, kes väidavad, et pakuvad garanteeritud panustamisnõuandeid, ei saa usaldada. Kõik see lihtsalt sellepärast, et spordiennustused pole 100% täpsed, kui mänge pole võltsitud. Igapäevaseid üllatusi näeme isegi mõnes mängus, kus panused tunduvad kindlad. Spordiennustused on lõppude lõpuks ikkagi hasartmängutegevus ja kapitalirisk on reaalne. Seetõttu soovitame panustada rahaga, mille kaotamist on võimalik endale lubada. Kui panustate rohkem, kui saate endale lubada, otsige abi sellistelt organisatsioonidelt nagu BeGambleAware.org.

Need on ennustused 1X2 turu jaoks. Milliseid panustamisennustusi te veel pakute?

Oleme spetsialiseerunud 1X2 kihlvedude turule või mõne spordiala jaoks kodus/võõrsil turule. Täiendavate panustamisennustuste saamiseks sellistel turgudel nagu korvpallis üle/alla või tennise võitja väljaselgitamiseks vaadake vastavaid veebisaite stats247.com.