Granada vs Real Madrid

Granada vs Real MadridGranadaReal Madrid

⚽ 2024-05-11 – La Liga

 

Granada vs Real Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Granada vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 La Liga peetava Granada - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Granada vs Real Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 La Liga peetava Granada - Real Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Granada vs Real Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Granada vs Real Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Granada vs Real Madrid mängu eelvaated

Granada ja Real Madrid mäng toimub 2024-05-11. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener José Ramón Sandoval juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Real Madrid aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Granada vs Real Madrid vastamisi kohtumisi, siis Granada sai kodus 0 võitu, Real Madrid on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Granada: Samu Omorodion(1 goals/match);
  • Real Madrid: n/a

Granada vs Real Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Granada ja Real Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-02 Real Madrid 2 – 0 Granada
2022-02-06 Real Madrid 1 – 0 Granada
2021-11-21 Granada 1 – 4 Real Madrid
2021-05-13 Granada 1 – 4 Real Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Granada vs Real Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Granada vs Real Madrid mängu kohta?