Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Küpsised on levinud Internetistandardid, mida kasutatakse sisu isikupärastamiseks, sisselogimiseks, jälgimiseks ja muuks. Meie küpsiseid teenindavad meie veebisaiti ja muud teenused, kellega me koostööd teeme. Kuna hindame teie privaatsust, selgitame oma küpsiste poliitikat võimalikult väheste sõnadega.

Võite leida küpsiseid, kui kasutate SpordiennustusedAM.com lehte sooduspakkumiste jaoks (iga kord, kui klõpsate välisel lingil või bänneril, mis suunab teid sooduspakkumise või boonuse juurde), sisu isikupärastamiseks (sisselogimiseks, kommenteerimissüsteemiks, sisu esitamiseks veebis lehtedel) ja üldiseks kasutuse jälgimiseks (külastajate arv, külastajate asukoht, lehed/seanss, konversiooni eesmärgid). Me ei kogu küpsiste kasutamise kaudu isikut tuvastavat teavet.

Kui registreerute meie uudiskirja saamiseks, annate nõusoleku saada aeg-ajalt uudiskirju ja sooduspakkumisi, mis võivad teile huvi pakkuda. Saate igal ajal tellimusest loobuda ja oma teavet kontrollida. Küsimusi ei esitata!