Lecce vs Atalanta

Lecce vs AtalantaLecceAtalanta

⚽ 2024-05-18 – Serie A

 

Lecce vs Atalanta Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Lecce vs Atalanta panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Serie A peetava Lecce - Atalanta mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Lecce vs Atalanta panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Serie A peetava Lecce - Atalanta mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Lecce vs Atalanta mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Lecce vs Atalanta mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Lecce vs Atalanta mängu eelvaated

Lecce ja Atalanta mäng toimub 2024-05-18. See Serie A kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener L. Gotti juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Atalanta aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Lecce vs Atalanta vastamisi kohtumisi, siis Lecce sai kodus 1 võitu, Atalanta on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Lecce: n/a
  • Atalanta: n/a

Lecce vs Atalanta tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Lecce ja Atalanta kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-30 Atalanta 1 – 0 Lecce
2023-02-19 Atalanta 1 – 2 Lecce
2022-11-09 Lecce 2 – 1 Atalanta
2020-03-01 Lecce 2 – 7 Atalanta

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Lecce vs Atalanta H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Lecce vs Atalanta mängu kohta?