Arsenal vs Everton

Arsenal vs EvertonArsenalEverton

⚽ 2024-05-19 – Premier League

 

Arsenal vs Everton Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Arsenal vs Everton panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Premier League peetava Arsenal - Everton mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Arsenal vs Everton panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Premier League peetava Arsenal - Everton mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Arsenal vs Everton mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Arsenal vs Everton mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Arsenal vs Everton mängu eelvaated

Arsenal ja Everton mäng toimub 2024-05-19. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener Mikel Arteta juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 5 võitu, Everton aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Arsenal vs Everton vastamisi kohtumisi, siis Arsenal sai kodus 2 võitu, Everton on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Arsenal: n/a
  • Everton: n/a

Arsenal vs Everton tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Arsenal ja Everton kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-03-01 Arsenal 4 – 0 Everton
2023-02-04 Everton 1 – 0 Arsenal
2022-05-22 Arsenal 5 – 1 Everton
2021-12-06 Everton 2 – 1 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Arsenal vs Everton H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Arsenal vs Everton mängu kohta?