Hoffenheim vs Bayern Munich

Hoffenheim vs Bayern MunichHoffenheimBayern Munich

⚽ 2024-05-18 – Bundesliga

 

Hoffenheim vs Bayern Munich Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Hoffenheim vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Hoffenheim - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Hoffenheim vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Hoffenheim - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Hoffenheim vs Bayern Munich mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Hoffenheim vs Bayern Munich mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Hoffenheim vs Bayern Munich mängu eelvaated

Hoffenheim ja Bayern Munich mäng toimub 2024-05-18. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener P. Matarazzo juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Bayern Munich aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Hoffenheim vs Bayern Munich vastamisi kohtumisi, siis Hoffenheim sai kodus 0 võitu, Bayern Munich on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Hoffenheim: n/a
  • Bayern Munich: H. Kane(1.12 goals/match);

Hoffenheim vs Bayern Munich tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Hoffenheim ja Bayern Munich kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-12 Bayern Munich 3 – 0 Hoffenheim
2023-04-15 Bayern Munich 1 – 1 Hoffenheim
2022-10-22 Hoffenheim 0 – 2 Bayern Munich
2022-03-12 Hoffenheim 1 – 1 Bayern Munich

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Hoffenheim vs Bayern Munich H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Hoffenheim vs Bayern Munich mängu kohta?