Heidenheim vs Koln

Heidenheim vs KolnHeidenheimKoln

⚽ 2024-05-18 – Bundesliga

 

Heidenheim vs Koln Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Heidenheim vs Koln panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Heidenheim - Koln mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Heidenheim vs Koln panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Heidenheim - Koln mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Heidenheim vs Koln mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Heidenheim vs Koln mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Heidenheim vs Koln mängu eelvaated

Heidenheim ja Koln mäng toimub 2024-05-18. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener F. Schmidt juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Koln aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Heidenheim vs Koln vastamisi kohtumisi, siis Heidenheim sai kodus 0 võitu, Koln on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Heidenheim: n/a
  • Koln: n/a

Heidenheim vs Koln tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Heidenheim ja Koln kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-13 Koln 1 – 1 Heidenheim
2019-04-07 Heidenheim 0 – 2 Koln
2018-10-27 Koln 1 – 1 Heidenheim
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Heidenheim vs Koln H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Heidenheim vs Koln mängu kohta?