Getafe vs Atletico Madrid

Getafe vs Atletico MadridGetafeAtletico Madrid

⚽ 2024-05-15 – La Liga

 

Getafe vs Atletico Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Getafe vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-15 La Liga peetava Getafe - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Getafe vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-15 La Liga peetava Getafe - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Getafe vs Atletico Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Getafe vs Atletico Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Getafe vs Atletico Madrid mängu eelvaated

Getafe ja Atletico Madrid mäng toimub 2024-05-15. See La Liga kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener José Bordalás juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Atletico Madrid aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Getafe vs Atletico Madrid vastamisi kohtumisi, siis Getafe sai kodus 0 võitu, Atletico Madrid on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Getafe: n/a
  • Atletico Madrid: n/a

Getafe vs Atletico Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Getafe ja Atletico Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-19 Atletico Madrid 3 – 3 Getafe
2023-02-04 Atletico Madrid 1 – 1 Getafe
2022-08-15 Getafe 0 – 3 Atletico Madrid
2022-02-12 Atletico Madrid 4 – 3 Getafe

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Getafe vs Atletico Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Getafe vs Atletico Madrid mängu kohta?