Girona vs Villarreal

Girona vs VillarrealGironaVillarreal

⚽ 2024-05-14 – La Liga

 

Girona vs Villarreal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Girona vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-14 La Liga peetava Girona - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Girona vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-14 La Liga peetava Girona - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Girona vs Villarreal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Girona vs Villarreal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Girona vs Villarreal mängu eelvaated

Girona ja Villarreal mäng toimub 2024-05-14. See La Liga kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener Míchel Sánchez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Villarreal aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Girona vs Villarreal vastamisi kohtumisi, siis Girona sai kodus 0 võitu, Villarreal on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Girona: n/a
  • Villarreal: n/a

Girona vs Villarreal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Girona ja Villarreal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-27 Villarreal 1 – 2 Girona
2023-05-20 Girona 1 – 2 Villarreal
2023-01-22 Villarreal 1 – 0 Girona
2021-01-26 Girona 0 – 1 Villarreal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Girona vs Villarreal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Girona vs Villarreal mängu kohta?