Genoa vs Cagliari

Genoa vs CagliariGenoaCagliari

⚽ 2024-04-29 – Serie A

 

Genoa vs Cagliari Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Genoa vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-29 Serie A peetava Genoa - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Genoa vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-29 Serie A peetava Genoa - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Genoa vs Cagliari mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Genoa vs Cagliari mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Genoa vs Cagliari mängu eelvaated

Genoa ja Cagliari mäng toimub 2024-04-29. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener A. Gilardino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Cagliari aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Genoa vs Cagliari vastamisi kohtumisi, siis Genoa sai kodus 1 võitu, Cagliari on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Genoa: D. Biraschi(1 goals/match);
  • Cagliari: n/a

Genoa vs Cagliari tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Genoa ja Cagliari kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-05 Cagliari 2 – 1 Genoa
2023-03-01 Cagliari 0 – 0 Genoa
2022-10-07 Genoa 0 – 0 Cagliari
2022-04-24 Genoa 1 – 0 Cagliari

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Genoa vs Cagliari H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Genoa vs Cagliari mängu kohta?