Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig

Eintracht Frankfurt vs RB LeipzigEintracht FrankfurtRB Leipzig

⚽ 2024-05-18 – Bundesliga

 

Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Eintracht Frankfurt - RB Leipzig mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Eintracht Frankfurt - RB Leipzig mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig mängu eelvaated

Eintracht Frankfurt ja RB Leipzig mäng toimub 2024-05-18. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener D. Toppmöller juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, RB Leipzig aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig vastamisi kohtumisi, siis Eintracht Frankfurt sai kodus 1 võitu, RB Leipzig on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Eintracht Frankfurt: n/a
  • RB Leipzig: n/a

Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Eintracht Frankfurt ja RB Leipzig kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-13 RB Leipzig 0 – 1 Eintracht Frankfurt
2023-06-03 RB Leipzig 2 – 0 Eintracht Frankfurt
2023-02-25 RB Leipzig 2 – 1 Eintracht Frankfurt
2022-09-03 Eintracht Frankfurt 4 – 0 RB Leipzig

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig mängu kohta?