Borussia Dortmund vs Darmstadt

Borussia Dortmund vs DarmstadtBorussia DortmundDarmstadt

⚽ 2024-05-18 – Bundesliga

 

Borussia Dortmund vs Darmstadt Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Borussia Dortmund vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Borussia Dortmund - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Borussia Dortmund vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-18 Bundesliga peetava Borussia Dortmund - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Borussia Dortmund vs Darmstadt mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Borussia Dortmund vs Darmstadt mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Borussia Dortmund vs Darmstadt mängu eelvaated

Borussia Dortmund ja Darmstadt mäng toimub 2024-05-18. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener E. Terzić juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Darmstadt aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Borussia Dortmund vs Darmstadt vastamisi kohtumisi, siis Borussia Dortmund sai kodus 1 võitu, Darmstadt on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Borussia Dortmund: n/a
  • Darmstadt: n/a

Borussia Dortmund vs Darmstadt tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Borussia Dortmund ja Darmstadt kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-13 Darmstadt 0 – 3 Borussia Dortmund
2017-02-11 Darmstadt 2 – 1 Borussia Dortmund
2016-09-17 Borussia Dortmund 6 – 0 Darmstadt
2016-03-02 Darmstadt 0 – 2 Borussia Dortmund

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Borussia Dortmund vs Darmstadt H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Borussia Dortmund vs Darmstadt mängu kohta?