Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers vs Crystal PalaceWolverhampton WanderersCrystal Palace

⚽ 2024-05-11 – Premier League

 

Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace mängu eelvaated

Wolverhampton Wanderers ja Crystal Palace mäng toimub 2024-05-11. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener G. O’Neil juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Crystal Palace aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace vastamisi kohtumisi, siis Wolverhampton Wanderers sai kodus 1 võitu, Crystal Palace on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Wolverhampton Wanderers: n/a
  • Crystal Palace: n/a

Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Wolverhampton Wanderers ja Crystal Palace kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-03 Crystal Palace 3 – 2 Wolverhampton Wanderers
2023-04-25 Wolverhampton Wanderers 2 – 0 Crystal Palace
2022-10-18 Crystal Palace 2 – 1 Wolverhampton Wanderers
2022-03-05 Wolverhampton Wanderers 0 – 2 Crystal Palace

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace mängu kohta?