Wolfsburg vs Darmstadt

Wolfsburg vs DarmstadtWolfsburgDarmstadt

⚽ 2024-05-04 – Bundesliga

 

Wolfsburg vs Darmstadt Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Wolfsburg vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Bundesliga peetava Wolfsburg - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Wolfsburg vs Darmstadt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Bundesliga peetava Wolfsburg - Darmstadt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Wolfsburg vs Darmstadt mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Wolfsburg vs Darmstadt mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Wolfsburg vs Darmstadt mängu eelvaated

Wolfsburg ja Darmstadt mäng toimub 2024-05-04. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener R. Hasenhüttl juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Darmstadt aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Wolfsburg vs Darmstadt vastamisi kohtumisi, siis Wolfsburg sai kodus 1 võitu, Darmstadt on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Wolfsburg: n/a
  • Darmstadt: n/a

Wolfsburg vs Darmstadt tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Wolfsburg ja Darmstadt kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-16 Darmstadt 0 – 1 Wolfsburg
2017-03-18 Wolfsburg 1 – 0 Darmstadt
2016-10-22 Darmstadt 3 – 1 Wolfsburg
2016-03-19 Wolfsburg 1 – 1 Darmstadt

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Wolfsburg vs Darmstadt H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Wolfsburg vs Darmstadt mängu kohta?