Werder Bremen vs Borussia M’gladbach

Werder Bremen vs Borussia M’gladbachWerder BremenBorussia M'gladbach

⚽ 2024-05-04 – Bundesliga

 

Werder Bremen vs Borussia M’gladbach Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Werder Bremen vs Borussia M'gladbach panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Bundesliga peetava Werder Bremen - Borussia M'gladbach mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Werder Bremen vs Borussia M'gladbach panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Bundesliga peetava Werder Bremen - Borussia M'gladbach mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Werder Bremen vs Borussia M’gladbach mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Werder Bremen vs Borussia M’gladbach mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Werder Bremen vs Borussia M’gladbach mängu eelvaated

Werder Bremen ja Borussia M’gladbach mäng toimub 2024-05-04. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener O. Werner juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Borussia M’gladbach aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Werder Bremen vs Borussia M’gladbach vastamisi kohtumisi, siis Werder Bremen sai kodus 1 võitu, Borussia M’gladbach on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Werder Bremen: n/a
  • Borussia M’gladbach: n/a

Werder Bremen vs Borussia M’gladbach tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Werder Bremen ja Borussia M’gladbach kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-15 Borussia M’gladbach 2 – 2 Werder Bremen
2023-03-17 Borussia M’gladbach 2 – 2 Werder Bremen
2022-10-01 Werder Bremen 5 – 1 Borussia M’gladbach
2021-05-22 Werder Bremen 2 – 4 Borussia M’gladbach

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Werder Bremen vs Borussia M’gladbach H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Werder Bremen vs Borussia M’gladbach mängu kohta?