Valencia vs Deportivo Alavés

Valencia vs Deportivo AlavésValenciaDeportivo Alavés

⚽ 2024-05-05 – La Liga

 

Valencia vs Deportivo Alavés Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Valencia vs Deportivo Alavés panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Valencia - Deportivo Alavés mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Valencia vs Deportivo Alavés panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Valencia - Deportivo Alavés mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Valencia vs Deportivo Alavés mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Valencia vs Deportivo Alavés mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Valencia vs Deportivo Alavés mängu eelvaated

Valencia ja Deportivo Alavés mäng toimub 2024-05-05. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener Rubén Baraja juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Deportivo Alavés aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Valencia vs Deportivo Alavés vastamisi kohtumisi, siis Valencia sai kodus 1 võitu, Deportivo Alavés on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Valencia: n/a
  • Deportivo Alavés: n/a

Valencia vs Deportivo Alavés tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Valencia ja Deportivo Alavés kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-02 Deportivo Alavés 1 – 0 Valencia
2022-02-13 Deportivo Alavés 2 – 1 Valencia
2021-08-27 Valencia 3 – 0 Deportivo Alavés
2021-04-24 Valencia 1 – 1 Deportivo Alavés

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Valencia vs Deportivo Alavés H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Valencia vs Deportivo Alavés mängu kohta?