Udinese vs Empoli

Udinese vs EmpoliUdineseEmpoli

⚽ 2024-05-19 – Serie A

 

Udinese vs Empoli Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Udinese vs Empoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Udinese - Empoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Udinese vs Empoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Udinese - Empoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Udinese vs Empoli mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Udinese vs Empoli mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Udinese vs Empoli mängu eelvaated

Udinese ja Empoli mäng toimub 2024-05-19. See Serie A kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener F. Cannavaro juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Empoli aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Udinese vs Empoli vastamisi kohtumisi, siis Udinese sai kodus 1 võitu, Empoli on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Udinese: n/a
  • Empoli: n/a

Udinese vs Empoli tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Udinese ja Empoli kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-06 Empoli 0 – 0 Udinese
2023-03-11 Empoli 0 – 1 Udinese
2023-01-04 Udinese 1 – 1 Empoli
2022-04-16 Udinese 4 – 1 Empoli

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Udinese vs Empoli H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Udinese vs Empoli mängu kohta?