Toulouse vs Montpellier

Toulouse vs MontpellierToulouseMontpellier

⚽ 2024-05-03 – Ligue 1

 

Toulouse vs Montpellier Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Toulouse vs Montpellier panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Ligue 1 peetava Toulouse - Montpellier mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Toulouse vs Montpellier panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Ligue 1 peetava Toulouse - Montpellier mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Toulouse vs Montpellier mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Toulouse vs Montpellier mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Toulouse vs Montpellier mängu eelvaated

Toulouse ja Montpellier mäng toimub 2024-05-03. See Ligue 1 kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener Carles Martínez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Montpellier aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Toulouse vs Montpellier vastamisi kohtumisi, siis Toulouse sai kodus 1 võitu, Montpellier on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Toulouse: n/a
  • Montpellier: n/a

Toulouse vs Montpellier tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Toulouse ja Montpellier kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-29 Montpellier 3 – 0 Toulouse
2023-04-09 Montpellier 1 – 2 Toulouse
2022-10-02 Toulouse 4 – 2 Montpellier
2019-11-10 Montpellier 3 – 0 Toulouse

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Toulouse vs Montpellier H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Toulouse vs Montpellier mängu kohta?