Torino vs Bologna

Torino vs BolognaTorinoBologna

⚽ 2024-05-03 – Serie A

 

Torino vs Bologna Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Torino vs Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Serie A peetava Torino - Bologna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Torino vs Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Serie A peetava Torino - Bologna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Torino vs Bologna mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Torino vs Bologna mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Torino vs Bologna mängu eelvaated

Torino ja Bologna mäng toimub 2024-05-03. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener I. Juric juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Bologna aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Torino vs Bologna vastamisi kohtumisi, siis Torino sai kodus 1 võitu, Bologna on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Torino: n/a
  • Bologna: n/a

Torino vs Bologna tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Torino ja Bologna kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-27 Bologna 2 – 0 Torino
2023-03-06 Torino 1 – 0 Bologna
2022-11-06 Bologna 2 – 1 Torino
2022-03-06 Bologna 0 – 0 Torino

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Torino vs Bologna H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Torino vs Bologna mängu kohta?