Tammeka vs Tallinna Kalev

Tammeka vs Tallinna KalevTammekaTallinna Kalev

⚽ 2024-06-02 – Meistriliiga

 

Tammeka vs Tallinna Kalev Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Tammeka vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-02 Meistriliiga peetava Tammeka - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Tammeka vs Tallinna Kalev panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-02 Meistriliiga peetava Tammeka - Tallinna Kalev mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Tammeka vs Tallinna Kalev mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Tammeka vs Tallinna Kalev mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Tammeka vs Tallinna Kalev mängu eelvaated

Tammeka ja Tallinna Kalev mäng toimub 2024-06-02. See Meistriliiga kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener M. Pähn juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Tallinna Kalev aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Tammeka vs Tallinna Kalev vastamisi kohtumisi, siis Tammeka sai kodus 0 võitu, Tallinna Kalev on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Tammeka: n/a
  • Tallinna Kalev: n/a

Tammeka vs Tallinna Kalev tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Tammeka ja Tallinna Kalev kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-03-03 Tallinna Kalev 1 – 1 Tammeka
2023-10-27 Tammeka 2 – 7 Tallinna Kalev
2023-08-05 Tallinna Kalev 1 – 1 Tammeka
2023-05-07 Tallinna Kalev 1 – 1 Tammeka

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Tammeka vs Tallinna Kalev H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Tammeka vs Tallinna Kalev mängu kohta?