Sevilla vs Granada

Sevilla vs GranadaSevillaGranada

⚽ 2024-05-05 – La Liga

 

Sevilla vs Granada Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sevilla vs Granada panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Sevilla - Granada mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sevilla vs Granada panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Sevilla - Granada mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sevilla vs Granada mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sevilla vs Granada mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sevilla vs Granada mängu eelvaated

Sevilla ja Granada mäng toimub 2024-05-05. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Quique Sánchez Flores juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Granada aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sevilla vs Granada vastamisi kohtumisi, siis Sevilla sai kodus 2 võitu, Granada on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sevilla: n/a
  • Granada: Samu Omorodion(1 goals/match);

Sevilla vs Granada tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sevilla ja Granada kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-19 Granada 0 – 3 Sevilla
2022-04-08 Sevilla 4 – 2 Granada
2021-10-03 Granada 1 – 0 Sevilla
2021-04-25 Sevilla 2 – 1 Granada

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sevilla vs Granada H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sevilla vs Granada mängu kohta?