Sassuolo vs Cagliari

Sassuolo vs CagliariSassuoloCagliari

⚽ 2024-05-19 – Serie A

 

Sassuolo vs Cagliari Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sassuolo vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Sassuolo - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sassuolo vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Sassuolo - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sassuolo vs Cagliari mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sassuolo vs Cagliari mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sassuolo vs Cagliari mängu eelvaated

Sassuolo ja Cagliari mäng toimub 2024-05-19. See Serie A kohtumine algab kell 10:30 GMT. Treener D. Ballardini juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Cagliari aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sassuolo vs Cagliari vastamisi kohtumisi, siis Sassuolo sai kodus 1 võitu, Cagliari on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sassuolo: n/a
  • Cagliari: n/a

Sassuolo vs Cagliari tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sassuolo ja Cagliari kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-11 Cagliari 2 – 1 Sassuolo
2022-04-16 Cagliari 1 – 0 Sassuolo
2022-01-19 Sassuolo 1 – 0 Cagliari
2021-11-21 Sassuolo 2 – 2 Cagliari

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sassuolo vs Cagliari H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sassuolo vs Cagliari mängu kohta?