Real Sociedad vs Las Palmas

Real Sociedad vs Las PalmasReal SociedadLas Palmas

⚽ 2024-05-04 – La Liga

 

Real Sociedad vs Las Palmas Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Sociedad vs Las Palmas panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 La Liga peetava Real Sociedad - Las Palmas mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Sociedad vs Las Palmas panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 La Liga peetava Real Sociedad - Las Palmas mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Sociedad vs Las Palmas mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Sociedad vs Las Palmas mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Sociedad vs Las Palmas mängu eelvaated

Real Sociedad ja Las Palmas mäng toimub 2024-05-04. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener Imanol Alguacil juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Las Palmas aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Sociedad vs Las Palmas vastamisi kohtumisi, siis Real Sociedad sai kodus 0 võitu, Las Palmas on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Sociedad: n/a
  • Las Palmas: n/a

Real Sociedad vs Las Palmas tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Sociedad ja Las Palmas kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-25 Las Palmas 0 – 0 Real Sociedad
2018-04-14 Las Palmas 0 – 1 Real Sociedad
2017-11-26 Real Sociedad 2 – 2 Las Palmas
2017-02-24 Las Palmas 0 – 1 Real Sociedad

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Sociedad vs Las Palmas H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Sociedad vs Las Palmas mängu kohta?