Real Madrid vs Real Betis

Real Madrid vs Real BetisReal MadridReal Betis

⚽ 2024-05-25 – La Liga

 

Real Madrid vs Real Betis Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Madrid vs Real Betis panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Real Madrid - Real Betis mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Madrid vs Real Betis panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Real Madrid - Real Betis mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Madrid vs Real Betis mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Madrid vs Real Betis mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Madrid vs Real Betis mängu eelvaated

Real Madrid ja Real Betis mäng toimub 2024-05-25. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener C. Ancelotti juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Real Betis aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Madrid vs Real Betis vastamisi kohtumisi, siis Real Madrid sai kodus 1 võitu, Real Betis on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Madrid: n/a
  • Real Betis: n/a

Real Madrid vs Real Betis tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Madrid ja Real Betis kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-09 Real Betis 1 – 1 Real Madrid
2023-03-05 Real Betis 0 – 0 Real Madrid
2022-09-03 Real Madrid 2 – 1 Real Betis
2022-05-20 Real Madrid 0 – 0 Real Betis

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Madrid vs Real Betis H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Madrid vs Real Betis mängu kohta?