Real Betis vs Real Sociedad

Real Betis vs Real SociedadReal BetisReal Sociedad

⚽ 2024-05-19 – La Liga

 

Real Betis vs Real Sociedad Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Betis vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Real Betis - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Betis vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Real Betis - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Betis vs Real Sociedad mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Betis vs Real Sociedad mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Betis vs Real Sociedad mängu eelvaated

Real Betis ja Real Sociedad mäng toimub 2024-05-19. See La Liga kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener M. Pellegrini juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Real Sociedad aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Betis vs Real Sociedad vastamisi kohtumisi, siis Real Betis sai kodus 0 võitu, Real Sociedad on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Betis: n/a
  • Real Sociedad: n/a

Real Betis vs Real Sociedad tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Betis ja Real Sociedad kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-17 Real Sociedad 0 – 0 Real Betis
2023-04-25 Real Betis 0 – 0 Real Sociedad
2022-10-30 Real Sociedad 0 – 2 Real Betis
2022-04-15 Real Sociedad 0 – 0 Real Betis

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Betis vs Real Sociedad H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Betis vs Real Sociedad mängu kohta?