Rayo Vallecano vs Athletic Club

Rayo Vallecano vs Athletic ClubRayo VallecanoAthletic Club

⚽ 2024-05-25 – La Liga

 

Rayo Vallecano vs Athletic Club Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Rayo Vallecano vs Athletic Club panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Rayo Vallecano - Athletic Club mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Rayo Vallecano vs Athletic Club panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Rayo Vallecano - Athletic Club mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Rayo Vallecano vs Athletic Club mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Rayo Vallecano vs Athletic Club mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Rayo Vallecano vs Athletic Club mängu eelvaated

Rayo Vallecano ja Athletic Club mäng toimub 2024-05-25. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener Iñigo Pérez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Athletic Club aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Rayo Vallecano vs Athletic Club vastamisi kohtumisi, siis Rayo Vallecano sai kodus 0 võitu, Athletic Club on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Rayo Vallecano: n/a
  • Athletic Club: n/a

Rayo Vallecano vs Athletic Club tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Rayo Vallecano ja Athletic Club kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-02 Athletic Club 4 – 0 Rayo Vallecano
2023-03-05 Rayo Vallecano 0 – 0 Athletic Club
2022-09-17 Athletic Club 3 – 2 Rayo Vallecano
2022-01-23 Rayo Vallecano 0 – 1 Athletic Club

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Rayo Vallecano vs Athletic Club H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Rayo Vallecano vs Athletic Club mängu kohta?