PSG vs Borussia Dortmund

PSG vs Borussia DortmundPSGBorussia Dortmund

⚽ 2024-05-07 – UEFA Champions League

 

PSG vs Borussia Dortmund Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

PSG vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-07 UEFA Champions League peetava PSG - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

PSG vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-07 UEFA Champions League peetava PSG - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada PSG vs Borussia Dortmund mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada PSG vs Borussia Dortmund mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

PSG vs Borussia Dortmund mängu eelvaated

PSG ja Borussia Dortmund mäng toimub 2024-05-07. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Luis Enrique juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Borussia Dortmund aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid PSG vs Borussia Dortmund vastamisi kohtumisi, siis PSG sai kodus 2 võitu, Borussia Dortmund on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • PSG: n/a
  • Borussia Dortmund: n/a

PSG vs Borussia Dortmund tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 PSG ja Borussia Dortmund kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-05-01 Borussia Dortmund 1 – 0 PSG
2023-12-13 Borussia Dortmund 1 – 1 PSG
2023-09-19 PSG 2 – 0 Borussia Dortmund
2020-03-11 PSG 2 – 0 Borussia Dortmund

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata PSG vs Borussia Dortmund H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused PSG vs Borussia Dortmund mängu kohta?