Osasuna vs Villarreal

Osasuna vs VillarrealOsasunaVillarreal

⚽ 2024-05-25 – La Liga

 

Osasuna vs Villarreal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Osasuna vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Osasuna - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Osasuna vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 La Liga peetava Osasuna - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Osasuna vs Villarreal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Osasuna vs Villarreal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Osasuna vs Villarreal mängu eelvaated

Osasuna ja Villarreal mäng toimub 2024-05-25. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener Arrasate juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Villarreal aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Osasuna vs Villarreal vastamisi kohtumisi, siis Osasuna sai kodus 1 võitu, Villarreal on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Osasuna: n/a
  • Villarreal: n/a

Osasuna vs Villarreal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Osasuna ja Villarreal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-26 Villarreal 3 – 1 Osasuna
2023-03-19 Osasuna 0 – 3 Villarreal
2022-10-17 Villarreal 2 – 0 Osasuna
2022-03-05 Osasuna 1 – 0 Villarreal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Osasuna vs Villarreal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Osasuna vs Villarreal mängu kohta?