Osasuna vs Real Betis

Osasuna vs Real BetisOsasunaReal Betis

⚽ 2024-05-05 – La Liga

 

Osasuna vs Real Betis Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Osasuna vs Real Betis panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Osasuna - Real Betis mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Osasuna vs Real Betis panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 La Liga peetava Osasuna - Real Betis mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Osasuna vs Real Betis mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Osasuna vs Real Betis mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Osasuna vs Real Betis mängu eelvaated

Osasuna ja Real Betis mäng toimub 2024-05-05. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener Arrasate juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Real Betis aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Osasuna vs Real Betis vastamisi kohtumisi, siis Osasuna sai kodus 1 võitu, Real Betis on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Osasuna: n/a
  • Real Betis: n/a

Osasuna vs Real Betis tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Osasuna ja Real Betis kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-29 Real Betis 2 – 1 Osasuna
2023-04-22 Osasuna 3 – 2 Real Betis
2023-01-18 Real Betis 2 – 2 Osasuna
2022-08-26 Real Betis 1 – 0 Osasuna

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Osasuna vs Real Betis H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Osasuna vs Real Betis mängu kohta?