Olympique Lyonnais vs Strasbourg

Olympique Lyonnais vs StrasbourgOlympique LyonnaisStrasbourg

⚽ 2024-05-19 – Ligue 1

 

Olympique Lyonnais vs Strasbourg Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Olympique Lyonnais vs Strasbourg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Strasbourg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Olympique Lyonnais vs Strasbourg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Ligue 1 peetava Olympique Lyonnais - Strasbourg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Olympique Lyonnais vs Strasbourg mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Olympique Lyonnais vs Strasbourg mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Olympique Lyonnais vs Strasbourg mängu eelvaated

Olympique Lyonnais ja Strasbourg mäng toimub 2024-05-19. See Ligue 1 kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener P. Sage juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Strasbourg aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Olympique Lyonnais vs Strasbourg vastamisi kohtumisi, siis Olympique Lyonnais sai kodus 0 võitu, Strasbourg on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Olympique Lyonnais: n/a
  • Strasbourg: n/a

Olympique Lyonnais vs Strasbourg tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Olympique Lyonnais ja Strasbourg kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-02-27 Olympique Lyonnais 0 – 0 Strasbourg
2023-08-13 Strasbourg 2 – 1 Olympique Lyonnais
2023-04-28 Strasbourg 1 – 2 Olympique Lyonnais
2023-01-14 Olympique Lyonnais 1 – 2 Strasbourg

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Olympique Lyonnais vs Strasbourg H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Olympique Lyonnais vs Strasbourg mängu kohta?