Nottingham Forest vs Chelsea

Nottingham Forest vs ChelseaNottingham ForestChelsea

⚽ 2024-05-11 – Premier League

 

Nottingham Forest vs Chelsea Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nottingham Forest vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Nottingham Forest - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nottingham Forest vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Nottingham Forest - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nottingham Forest vs Chelsea mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nottingham Forest vs Chelsea mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nottingham Forest vs Chelsea mängu eelvaated

Nottingham Forest ja Chelsea mäng toimub 2024-05-11. See Premier League kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener Nuno Espírito Santo juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Chelsea aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nottingham Forest vs Chelsea vastamisi kohtumisi, siis Nottingham Forest sai kodus 0 võitu, Chelsea on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nottingham Forest: n/a
  • Chelsea: n/a

Nottingham Forest vs Chelsea tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nottingham Forest ja Chelsea kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-02 Chelsea 0 – 1 Nottingham Forest
2023-05-13 Chelsea 2 – 2 Nottingham Forest
2023-01-01 Nottingham Forest 1 – 1 Chelsea
2020-01-05 Chelsea 2 – 0 Nottingham Forest

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nottingham Forest vs Chelsea H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nottingham Forest vs Chelsea mängu kohta?