Nõmme United vs Vaprus

Nõmme United vs VaprusNõmme UnitedVaprus

⚽ 2024-05-31 – Meistriliiga

 

Nõmme United vs Vaprus Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nõmme United vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-31 Meistriliiga peetava Nõmme United - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nõmme United vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-31 Meistriliiga peetava Nõmme United - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nõmme United vs Vaprus mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nõmme United vs Vaprus mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nõmme United vs Vaprus mängu eelvaated

Nõmme United ja Vaprus mäng toimub 2024-05-31. See Meistriliiga kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener J. Sarajärvi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Vaprus aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nõmme United vs Vaprus vastamisi kohtumisi, siis Nõmme United sai kodus 0 võitu, Vaprus on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nõmme United: n/a
  • Vaprus: n/a

Nõmme United vs Vaprus tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nõmme United ja Vaprus kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-26 Vaprus 2 – 1 Nõmme United
2020-11-25 Vaprus 4 – 1 Nõmme United
2020-08-23 Nõmme United 0 – 3 Vaprus
2020-08-06 Vaprus 1 – 0 Nõmme United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nõmme United vs Vaprus H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nõmme United vs Vaprus mängu kohta?