Nõmme Kalju vs Tammeka

Nõmme Kalju vs TammekaNõmme KaljuTammeka

⚽ 2024-05-03 – Meistriliiga

 

Nõmme Kalju vs Tammeka Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Nõmme Kalju vs Tammeka panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Tammeka mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Nõmme Kalju vs Tammeka panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-03 Meistriliiga peetava Nõmme Kalju - Tammeka mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Nõmme Kalju vs Tammeka mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Nõmme Kalju vs Tammeka mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Nõmme Kalju vs Tammeka mängu eelvaated

Nõmme Kalju ja Tammeka mäng toimub 2024-05-03. See Meistriliiga kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener N. Andreev juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Tammeka aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Nõmme Kalju vs Tammeka vastamisi kohtumisi, siis Nõmme Kalju sai kodus 1 võitu, Tammeka on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Nõmme Kalju: A. Tamm(1.2 goals/match);
  • Tammeka: n/a

Nõmme Kalju vs Tammeka tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Nõmme Kalju ja Tammeka kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-23 Nõmme Kalju 4 – 1 Tammeka
2023-08-13 Tammeka 1 – 1 Nõmme Kalju
2023-05-24 Nõmme Kalju 1 – 2 Tammeka
2023-04-16 Tammeka 0 – 2 Nõmme Kalju

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Nõmme Kalju vs Tammeka H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Nõmme Kalju vs Tammeka mängu kohta?