Napoli vs Bologna

Napoli vs BolognaNapoliBologna

⚽ 2024-05-11 – Serie A

 

Napoli vs Bologna Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Napoli vs Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Serie A peetava Napoli - Bologna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Napoli vs Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Serie A peetava Napoli - Bologna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Napoli vs Bologna mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Napoli vs Bologna mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Napoli vs Bologna mängu eelvaated

Napoli ja Bologna mäng toimub 2024-05-11. See Serie A kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener F. Calzona juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Bologna aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Napoli vs Bologna vastamisi kohtumisi, siis Napoli sai kodus 1 võitu, Bologna on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Napoli: n/a
  • Bologna: n/a

Napoli vs Bologna tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Napoli ja Bologna kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-24 Bologna 0 – 0 Napoli
2023-05-28 Bologna 2 – 2 Napoli
2022-10-16 Napoli 3 – 2 Bologna
2022-01-17 Bologna 0 – 2 Napoli

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Napoli vs Bologna H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Napoli vs Bologna mängu kohta?