Monza vs Lazio

Monza vs LazioMonzaLazio

⚽ 2024-05-04 – Serie A

 

Monza vs Lazio Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Monza vs Lazio panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Serie A peetava Monza - Lazio mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Monza vs Lazio panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Serie A peetava Monza - Lazio mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Monza vs Lazio mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Monza vs Lazio mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Monza vs Lazio mängu eelvaated

Monza ja Lazio mäng toimub 2024-05-04. See Serie A kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener R. Palladino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Lazio aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Monza vs Lazio vastamisi kohtumisi, siis Monza sai kodus 0 võitu, Lazio on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Monza: n/a
  • Lazio: n/a

Monza vs Lazio tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Monza ja Lazio kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-23 Lazio 1 – 1 Monza
2023-04-02 Monza 0 – 2 Lazio
2022-11-10 Lazio 1 – 0 Monza
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Monza vs Lazio H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Monza vs Lazio mängu kohta?