Montpellier vs Monaco

Montpellier vs MonacoMontpellierMonaco

⚽ 2024-05-12 – Ligue 1

 

Montpellier vs Monaco Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Montpellier vs Monaco panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Ligue 1 peetava Montpellier - Monaco mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Montpellier vs Monaco panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Ligue 1 peetava Montpellier - Monaco mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Montpellier vs Monaco mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Montpellier vs Monaco mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Montpellier vs Monaco mängu eelvaated

Montpellier ja Monaco mäng toimub 2024-05-12. See Ligue 1 kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener M. Der Zakarian juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Monaco aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Montpellier vs Monaco vastamisi kohtumisi, siis Montpellier sai kodus 1 võitu, Monaco on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Montpellier: n/a
  • Monaco: n/a

Montpellier vs Monaco tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Montpellier ja Monaco kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-03 Monaco 2 – 0 Montpellier
2023-04-30 Monaco 0 – 4 Montpellier
2022-10-09 Montpellier 0 – 2 Monaco
2022-01-23 Montpellier 3 – 2 Monaco

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Montpellier vs Monaco H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Montpellier vs Monaco mängu kohta?