Milan vs Salernitana

Milan vs SalernitanaMilanSalernitana

⚽ 2024-05-25 – Serie A

 

Milan vs Salernitana Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Milan vs Salernitana panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 Serie A peetava Milan - Salernitana mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Milan vs Salernitana panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-25 Serie A peetava Milan - Salernitana mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Milan vs Salernitana mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Milan vs Salernitana mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Milan vs Salernitana mängu eelvaated

Milan ja Salernitana mäng toimub 2024-05-25. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener S. Pioli juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Salernitana aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Milan vs Salernitana vastamisi kohtumisi, siis Milan sai kodus 0 võitu, Salernitana on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Milan: n/a
  • Salernitana: n/a

Milan vs Salernitana tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Milan ja Salernitana kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-22 Salernitana 2 – 2 Milan
2023-03-13 Milan 1 – 1 Salernitana
2023-01-04 Salernitana 1 – 2 Milan
2022-02-19 Salernitana 2 – 2 Milan

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Milan vs Salernitana H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Milan vs Salernitana mängu kohta?