Metz vs Saint-Etienne

Metz vs Saint-EtienneMetzSaint-Etienne

⚽ 2024-06-02 – Ligue 1

 

Metz vs Saint-Etienne Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Metz vs Saint-Etienne panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-02 Ligue 1 peetava Metz - Saint-Etienne mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Metz vs Saint-Etienne panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-02 Ligue 1 peetava Metz - Saint-Etienne mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Metz vs Saint-Etienne mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Metz vs Saint-Etienne mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Metz vs Saint-Etienne mängu eelvaated

Metz ja Saint-Etienne mäng toimub 2024-06-02. See Ligue 1 kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener L. Bölöni juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Saint-Etienne aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Metz vs Saint-Etienne vastamisi kohtumisi, siis Metz sai kodus 1 võitu, Saint-Etienne on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Metz: n/a
  • Saint-Etienne: n/a

Metz vs Saint-Etienne tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Metz ja Saint-Etienne kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-05-30 Saint-Etienne 2 – 1 Metz
2023-04-22 Saint-Etienne 1 – 3 Metz
2022-11-07 Metz 3 – 2 Saint-Etienne
2022-03-06 Saint-Etienne 1 – 0 Metz

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Metz vs Saint-Etienne H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Metz vs Saint-Etienne mängu kohta?