Mallorca vs Almeria

Mallorca vs AlmeriaMallorcaAlmeria

⚽ 2024-05-19 – La Liga

 

Mallorca vs Almeria Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Mallorca vs Almeria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Mallorca - Almeria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Mallorca vs Almeria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Mallorca - Almeria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Mallorca vs Almeria mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Mallorca vs Almeria mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Mallorca vs Almeria mängu eelvaated

Mallorca ja Almeria mäng toimub 2024-05-19. See La Liga kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener J. Aguirre juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Almeria aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Mallorca vs Almeria vastamisi kohtumisi, siis Mallorca sai kodus 2 võitu, Almeria on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Mallorca: n/a
  • Almeria: n/a

Mallorca vs Almeria tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Mallorca ja Almeria kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-17 Almeria 0 – 0 Mallorca
2023-05-20 Almeria 3 – 0 Mallorca
2022-09-17 Mallorca 1 – 0 Almeria
2021-02-21 Mallorca 2 – 0 Almeria

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Mallorca vs Almeria H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Mallorca vs Almeria mängu kohta?