Liverpool vs Tottenham Hotspur

Liverpool vs Tottenham HotspurLiverpoolTottenham Hotspur

⚽ 2024-05-05 – Premier League

 

Liverpool vs Tottenham Hotspur Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Liverpool vs Tottenham Hotspur panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 Premier League peetava Liverpool - Tottenham Hotspur mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Liverpool vs Tottenham Hotspur panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 Premier League peetava Liverpool - Tottenham Hotspur mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Liverpool vs Tottenham Hotspur mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Liverpool vs Tottenham Hotspur mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Liverpool vs Tottenham Hotspur mängu eelvaated

Liverpool ja Tottenham Hotspur mäng toimub 2024-05-05. See Premier League kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener J. Klopp juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Tottenham Hotspur aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Liverpool vs Tottenham Hotspur vastamisi kohtumisi, siis Liverpool sai kodus 1 võitu, Tottenham Hotspur on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Liverpool: n/a
  • Tottenham Hotspur: n/a

Liverpool vs Tottenham Hotspur tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Liverpool ja Tottenham Hotspur kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-30 Tottenham Hotspur 2 – 1 Liverpool
2023-04-30 Liverpool 4 – 3 Tottenham Hotspur
2022-11-06 Tottenham Hotspur 1 – 2 Liverpool
2022-05-07 Liverpool 1 – 1 Tottenham Hotspur

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Liverpool vs Tottenham Hotspur H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Liverpool vs Tottenham Hotspur mängu kohta?