Le Havre vs Strasbourg

Le Havre vs StrasbourgLe HavreStrasbourg

⚽ 2024-05-04 – Ligue 1

 

Le Havre vs Strasbourg Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Le Havre vs Strasbourg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Ligue 1 peetava Le Havre - Strasbourg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Le Havre vs Strasbourg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Ligue 1 peetava Le Havre - Strasbourg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Le Havre vs Strasbourg mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Le Havre vs Strasbourg mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Le Havre vs Strasbourg mängu eelvaated

Le Havre ja Strasbourg mäng toimub 2024-05-04. See Ligue 1 kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener L. Elsner juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Strasbourg aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Le Havre vs Strasbourg vastamisi kohtumisi, siis Le Havre sai kodus 0 võitu, Strasbourg on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Le Havre: n/a
  • Strasbourg: n/a

Le Havre vs Strasbourg tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Le Havre ja Strasbourg kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-02-07 Strasbourg 3 – 1 Le Havre
2023-12-10 Strasbourg 2 – 1 Le Havre
2017-04-28 Strasbourg 2 – 0 Le Havre
2016-11-29 Le Havre 0 – 1 Strasbourg

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Le Havre vs Strasbourg H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Le Havre vs Strasbourg mängu kohta?