Lazio vs Sassuolo

Lazio vs SassuoloLazioSassuolo

⚽ 2024-05-26 – Serie A

 

Lazio vs Sassuolo Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Lazio vs Sassuolo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Lazio - Sassuolo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Lazio vs Sassuolo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Lazio - Sassuolo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Lazio vs Sassuolo mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Lazio vs Sassuolo mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Lazio vs Sassuolo mängu eelvaated

Lazio ja Sassuolo mäng toimub 2024-05-26. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener I. Tudor juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Sassuolo aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Lazio vs Sassuolo vastamisi kohtumisi, siis Lazio sai kodus 2 võitu, Sassuolo on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Lazio: n/a
  • Sassuolo: n/a

Lazio vs Sassuolo tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Lazio ja Sassuolo kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Sassuolo 0 – 2 Lazio
2023-05-03 Lazio 2 – 0 Sassuolo
2023-01-15 Sassuolo 0 – 2 Lazio
2022-04-02 Lazio 2 – 1 Sassuolo

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Lazio vs Sassuolo H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Lazio vs Sassuolo mängu kohta?