Internazionale vs Lazio

Internazionale vs LazioInternazionaleLazio

⚽ 2024-05-19 – Serie A

 

Internazionale vs Lazio Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Internazionale vs Lazio panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Internazionale - Lazio mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Internazionale vs Lazio panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 Serie A peetava Internazionale - Lazio mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Internazionale vs Lazio mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Internazionale vs Lazio mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Internazionale vs Lazio mängu eelvaated

Internazionale ja Lazio mäng toimub 2024-05-19. See Serie A kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener S. Inzaghi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Lazio aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Internazionale vs Lazio vastamisi kohtumisi, siis Internazionale sai kodus 2 võitu, Lazio on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Internazionale: n/a
  • Lazio: n/a

Internazionale vs Lazio tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Internazionale ja Lazio kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-19 Internazionale 3 – 0 Lazio
2023-12-17 Lazio 0 – 2 Internazionale
2023-04-30 Internazionale 3 – 1 Lazio
2022-08-26 Lazio 3 – 1 Internazionale

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Internazionale vs Lazio H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Internazionale vs Lazio mängu kohta?