Hellas Verona vs Internazionale

Hellas Verona vs InternazionaleHellas VeronaInternazionale

⚽ 2024-05-26 – Serie A

 

Hellas Verona vs Internazionale Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Hellas Verona vs Internazionale panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Hellas Verona - Internazionale mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Hellas Verona vs Internazionale panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Hellas Verona - Internazionale mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Hellas Verona vs Internazionale mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Hellas Verona vs Internazionale mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Hellas Verona vs Internazionale mängu eelvaated

Hellas Verona ja Internazionale mäng toimub 2024-05-26. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener M. Baroni juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Internazionale aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Hellas Verona vs Internazionale vastamisi kohtumisi, siis Hellas Verona sai kodus 0 võitu, Internazionale on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Hellas Verona: n/a
  • Internazionale: n/a

Hellas Verona vs Internazionale tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Hellas Verona ja Internazionale kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-06 Internazionale 2 – 1 Hellas Verona
2023-05-03 Hellas Verona 0 – 6 Internazionale
2023-01-14 Internazionale 1 – 0 Hellas Verona
2022-04-09 Internazionale 2 – 0 Hellas Verona

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Hellas Verona vs Internazionale H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Hellas Verona vs Internazionale mängu kohta?