Getafe vs Mallorca

Getafe vs MallorcaGetafeMallorca

⚽ 2024-05-26 – La Liga

 

Getafe vs Mallorca Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Getafe vs Mallorca panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 La Liga peetava Getafe - Mallorca mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Getafe vs Mallorca panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 La Liga peetava Getafe - Mallorca mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Getafe vs Mallorca mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Getafe vs Mallorca mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Getafe vs Mallorca mängu eelvaated

Getafe ja Mallorca mäng toimub 2024-05-26. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener José Bordalás juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Mallorca aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Getafe vs Mallorca vastamisi kohtumisi, siis Getafe sai kodus 2 võitu, Mallorca on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Getafe: n/a
  • Mallorca: n/a

Getafe vs Mallorca tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Getafe ja Mallorca kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-28 Mallorca 0 – 0 Getafe
2023-04-23 Mallorca 3 – 1 Getafe
2022-12-30 Getafe 2 – 0 Mallorca
2022-04-02 Getafe 1 – 0 Mallorca

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Getafe vs Mallorca H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Getafe vs Mallorca mängu kohta?