Genoa vs Sassuolo

Genoa vs SassuoloGenoaSassuolo

⚽ 2024-05-12 – Serie A

 

Genoa vs Sassuolo Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Genoa vs Sassuolo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Serie A peetava Genoa - Sassuolo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Genoa vs Sassuolo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Serie A peetava Genoa - Sassuolo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Genoa vs Sassuolo mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Genoa vs Sassuolo mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Genoa vs Sassuolo mängu eelvaated

Genoa ja Sassuolo mäng toimub 2024-05-12. See Serie A kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener A. Gilardino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Sassuolo aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Genoa vs Sassuolo vastamisi kohtumisi, siis Genoa sai kodus 0 võitu, Sassuolo on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Genoa: D. Biraschi(1 goals/match);
  • Sassuolo: n/a

Genoa vs Sassuolo tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Genoa ja Sassuolo kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-22 Sassuolo 1 – 2 Genoa
2022-01-06 Sassuolo 1 – 1 Genoa
2021-10-17 Genoa 2 – 2 Sassuolo
2021-05-09 Genoa 1 – 2 Sassuolo

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Genoa vs Sassuolo H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Genoa vs Sassuolo mängu kohta?