Fulham vs Manchester City

Fulham vs Manchester CityFulhamManchester City

⚽ 2024-05-11 – Premier League

 

Fulham vs Manchester City Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fulham vs Manchester City panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Fulham - Manchester City mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fulham vs Manchester City panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava Fulham - Manchester City mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fulham vs Manchester City mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fulham vs Manchester City mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fulham vs Manchester City mängu eelvaated

Fulham ja Manchester City mäng toimub 2024-05-11. See Premier League kohtumine algab kell 11:30 GMT. Treener Marco Silva juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Manchester City aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fulham vs Manchester City vastamisi kohtumisi, siis Fulham sai kodus 0 võitu, Manchester City on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fulham: n/a
  • Manchester City: E. Haaland(0.89 goals/match);

Fulham vs Manchester City tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fulham ja Manchester City kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-02 Manchester City 5 – 1 Fulham
2023-04-30 Fulham 1 – 2 Manchester City
2022-11-05 Manchester City 2 – 1 Fulham
2022-02-05 Manchester City 4 – 1 Fulham

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fulham vs Manchester City H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fulham vs Manchester City mängu kohta?